O nas

meble kuchenne na wymiar Lublin

Tworzymy meble na zamówienie dla Klientów z Lublina i nie tylko

Nasza firma działa na terenie Lublina i całej Polski. Oferujemy meble kuchenne oraz inne rozwiązania tworzone na wymiar. Zajmujemy się zarówno ich produkcją, jak i montażem.

 

Kuchrem powstał w 2005 r. Na początku zajmowaliśmy się głównie montażem mebli kuchennych takich firm jak Wrzosowa, Atlas, Nobilia, Alno, Wellman, Sachsen Kuchen oraz armatury kuchennej. Szybko okazało się jednak, że na rynku jest ogromne zapotrzebowanie na wysokiej klasy blaty do mebli kuchennych. Nawiązaliśmy kontakty z dostawcami materiałów Corian, Kerrock i Staron. Nasza firma otrzymała certyfikat Corian® i rozpoczęliśmy wykonywanie blatów do mebli kuchennych ściśle według projektu do określonych pomieszczeń. 

Oferujemy najwyższej klasy materiały oraz profesjonalny montaż, dzięki czemu nasze meble kuchenne będą służyć przez lata. W naszej ofercie znajdziesz również inne meble tworzone na wymiar. Na terenie Lublina oferujemy bezpłatny dowóz, pomiar i doradztwo. Realizujemy także bardzo nietypowe zlecenia – nawet dla kuchni bardzo małych lub o skomplikowanym rozkładzie.

Obecnie zajmujemy się:

    •    produkcją blatów kuchennych z materiału Corian, Kerrock i Staron,

    •    produkcją mebli kuchennych,

    •    serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń kuchennych renomowanych firm: Blanco Germany oraz Franke,

    •    sprzedażą wyrobów i części zamiennych marek Blanco i Franke.

Wyjątkowe wzornictwo

Wyjątkowe i unikalne wzornictwo oraz szeroki wachlarz akcesoriów do mebli kuchennych sprawią, że Twoja kuchnia będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

Komfortowa funkcjonalność

Wygląd to nie wszystko – dbamy, aby Twoja kuchnia była ergonomiczna i funkcjonalna. Zrobimy wszystko, aby praca w niej była prosta i wygodna.

Nowoczesny design

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne meble kuchenne – aktualne trendy i nowoczesny design. Tradycjonaliści mogą wybrać dla siebie rozwiązania z bogatej oferty mebli klasycznych.